ATSISKAITYMAS

 

PaySera tai elektroninė bankininkystė - atsiskaitykite naudodamiesi elektroninė bankininkyste

Internetinėje parduotuvėje „SMALSU.LT“ už prekes galima atsiskaityti naudojantis PaySera mokėjimų sistema. Pasirinkus šį apmokėjimo variantą būsite nukreipti į savo banko elektroninę bankininkystę. Galėsite apmokėti naudojantis elektronine bankininkyste, elektroniniais pinigais arba pasirinkti kitas mokėjimo sistemas. Iš viso Jums bus pateikta 18 apmokėjimo variantų.

 

Apmokėjimas banko pavedimu – tai išankstinis apmokėjimas, kai Pirkėjas, atsispausdinęs sąskaitą išankstiniam apmokėjimui ir pasinaudojęs elektroninės bankininkystės sistema arba, nuėjęs į artimiausią banko skyrių, perveda pinigus į pardavėjo banko sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje būtinai nurodykite užsakymo numerį (užsisakydami prekes, užsakymo numerį gausite SMS žinute bei el. paštu).

Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: MB "KMP sprendimai"
A/S: LT50 7044 0600 0786 5898
Bankas: AB SEB bankas
Įmonės kodas: 302910593
Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

 

PayPal mokėjimų sistema

Jūsų patogumui Internetinėje parduotuvėje „SMALSU.LT“ už prekes galima atsiskaityti naudojantis PayPal mokėjimų sistema.

Rekvizitai:

paypal@smalsu.lt

 

Atsiskaitymas grynais pinigais arba kortele

Parduotuvėje yra galimybė atsiskaityti grynais pinigais, jeigu pasirinksite pristatymą per Lietuvos paštą ar LP express kurjerį. Jeigu pasirinksite pristatymą per LP express paštomatą, paštomate už pirkinius galėsite atsiskaityti banko kortele.


Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Krepšelis Pirkti

PayPal